forbot
  • Софирос, ООО
  • Каталог товаров
  • Фунгицид Чаривник, три компонента металаксил + манкоцеб +диметоморф
Фунгицид Чаривник, три компонента металаксил + манкоцеб +диметоморф
  • Фунгицид Чаривник, три компонента металаксил + манкоцеб +диметоморф

Фунгицид Чаривник, три компонента металаксил + манкоцеб +диметоморф

В наличии
Бренд:Презенс Техголоджи
Описание

Призначення: системний фунгіцид

Діюча речовина: металаксил 75 г/кг+ манкоцеб 525 г/кг+диметоморф 115 г/кг

Препаративна форма: порошок, що змочується

Фасування: 2 кг

Чим відрізняється від інших Трьохкомпонентний фунгіцид для захисту і лікування томатів, картоплі від поширених небезпечних хвороб. Діючі речовини препарату належать до різних хімічних груп, що зумовлює різні механізми дії на патогени. В польових випробовуваннях ефективність фунгіциду Чарівник значно перевищила технічну ефективність препаратів, які в Україні вважаються еталоном захисту томатів та картоплі від фітофторозу. Спектр дії препарату - Фітофтороз, альтернаріоз, пероноспороз

Зареєстровані норми витрати

Культура

Шкідливі об'єкти

Норма витрати

препарату,

кг/га

Картопля, томати

Фітофтороз, альтернаріоз

1,5-2,0

У практиці може застосовуватись

Культура

Шкідливі об'єкти

Норма витрати

препарату,

кг/га

Ріпак Пероноспороз, альтернаріоз 1,5-2,0
Цибуля Пероноспороз 1,5-2,0
Виноградники Мільдью 1,5-2,0
Огірки Пероноспороз, альтернаріоз 1,5-2,0

Особливості технології внесення Обприскування проводиться під час вегетації культури. Робочий розчин необхідно використати протягом кількох годин після приготування. Найбільш сприятливий час для внесення препарату вранці або ввечері. З метою одержання максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини рослин. Після обробки препарат швидко проникає в рослину та поширюється по ній, надійно захищаючи від хвороб. На овочевих культурах перша обробка проводиться, як правило, при настанні сприятливих для розвитку патогенів кліматичних умов; профілактично - до появи перших ознак захворювання, але до змикання рядків культури. Наступні обробки проводяться через 10-14 днів. На ріпаку обробку проводять при появі перших ознак ураження хворобами. Наступну - через 10-14 днів. На виноградниках препарат доцільно застосовувати превентивно (профілактично), до появи симптомів захворювання. Запізнення з проведенням обробки призводить до зниження ефективності дії препарату.

Сумісність Препарат добре сумісний з інсектицидами Святогор, Ратибор, Жукомор, Еней; гербіцидами Зернодар, Оберіг, Осотин, Промінь, Хлібодар, Цукровик, Чистець. Якщо виникають сумніви щодо сумісності з іншим препаратом, краще провести попередній тест.

Корисні поради: Для підвищення змочуваності рослин розчином препарату, при застосуванні на культурах з восковим нальотом на листі рекомендуємо додавати прилипач Сяйво.

Застереження, роз'яснення Препарат не токсичний для бджіл. Ручні роботи на посівах слід проводити не раніше ніж через 7 днів після обробки, а механізовані - через 3. Клас токсичності 3. Рекомендована температура зберігання 0.. ,+25°С.

Характеристики:
Бренд:Презенс Техголоджи
Информация актуальна: 15.02.2018

Подробнее

Фунгицид Чаривник, три компонента металаксил + манкоцеб +диметоморф от компании Софирос, ООО, Киеве (Украина). Купить Фунгицид Чаривник, три компонента металаксил + манкоцеб +диметоморф со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!