forbot
  • Софирос, ООО
  • Каталог товаров
  • Гербицид Обериг противозлаковый
Гербицид Обериг противозлаковый
  • Гербицид Обериг противозлаковый

Гербицид Обериг противозлаковый

В наличии
Бренд:Презенс Технолоджи
Описание

Оберіг к.е.

Використовується на посівах технічних, олійних та овочевих культур для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур'янами.

Оберіг - найбільш оптимальний протизлаковий гербіцид.

Діюча речовина: хізалофоп-П-етил, 90 г/л

Препаративна форма: концентрат емульсії

Спектр дії препарату: Мишії (види), пирій повзучий, просо (види), лисохвіст мишохвостиковий, метлюг (види), вівсюг (види), брому (види), свинорий пальчастий, пальчатка (види), пшениця (падалиця), ячмінь (падалиця), пажитниця, канаркова трава звичайна, тонконіг (види), сорго алепське та ін.

Переваги:

- Чудово знищує багаторічні бур'яни (пирій повзучий та ін.);
- Висока активність за різних температур;
- Немає необхідності додавати поверхнево активні речовини, оскільки вони вже є у складі препарату.

Гербіцид «Оберіг» - це вибірковий системний гербіцид для боротьби з багаторічними і однорічними злаковими бур'янами на посівах моркви, цибулі всіх генерацій, томатів, огірків, карторлы капусти, цукрових буряків, соняшнику, ріпаку ярого та озимого, баштанних культурах.

Препарат проникає через листя та інші зелені частини і розноситься по всіх органах бур'янів, в тому числі і до кореневої системи. Найкращий ефект досягається під час активного росту бур'янів у теплу погоду при температурі не нижжче +15°С, коли однорічні бур'яни знаходяться в фазі 2-4 листків, а багаторічні мають висоту 10-15 сантиметрів. Загибель бур'янів настає через 5-7 днів, рослини поступово жовтіють, буріють і відмирають.

Спектр знищуваних багаторічних бур'янів: пирій повзучий, свинорий пальчастий, сорго алепське та однорічних: мишій зелений і сизий, куряче просо, метлюг звичайний, вівсюги, пальчатка криваво - червона, лисохвіст, падалиця зернових. Норма витрати препарату на однорічні злакові бур'яни становить 0,6-0,9л на 1га, а на багаторічні 1-1,65 літрів на 1 гектар. Витрата робочої рідини становить 200-300л на 1га.

Характеристики:
Бренд:Презенс Технолоджи
Информация актуальна: 15.02.2018

Подробнее

Гербицид Обериг противозлаковый от компании Софирос, ООО, Киеве (Украина). Купить Гербицид Обериг противозлаковый со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!